Chale Dos Coqueiros Em Paracuru
Villaen ligger 2 km fra centrum af Paracuru og omkring 2 km fra Praia de Paracuru.
Gæsterne vil finde pizzeria Restaurante e Pizzaria D.Mocinha inden for 18 minutter gåtur.
- Lokale seværdigheder
- Pedra Rachada Beach3,8 km
- Piriquara Beach1,5 km
- Paracuru Fyrtårn1,8 km
- Trip-Kite1,1 km
- Praia de Paracuru1,6 km
- Anfiteatro1,7 km
- Vor Frue af Hjælpens Kirke1,6 km
- Lufthavne
- Fortaleza Lufthavn92 km
På hotellet
General
- Wi-Fi
Måltider og drinks
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
- Udendørs spiseområde
På værelset
- Te- og kaffefaciliteter
- Spisebord
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor meget koster det at booke Chale Dos Coqueiros Em Paracuru villa?
Den gennemsnitlige pris i Chale Dos Coqueiros Em Paracuru villa er 55$. Kontakt overnatningsstedet for specifikke oplysninger. - ❓
Hvilke betalingsmetoder understøtter Chale Dos Coqueiros Em Paracuru villa?
Chale Dos Coqueiros Em Paracuru villa accepterer betalingsmetoder som Mastercard, Visum og Elo kreditkort. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Chale Dos Coqueiros Em Paracuru villa?
Du kan bo på Chale Dos Coqueiros Em Paracuru villa med dit kæledyr.